přidáno 25.07.2010
hodnoceno 3
čteno 1586(11)
posláno 0
X X X
Poznal jsem z lidských příběhů
že život běží jak řeky proud
kdo jednou dal se do běhu
nemůže si už boty zout

Můj běh se občas mění v trysk
pak nevím jak tu cestu přečkám
v slabinách pálí ostruh stisk
a v patách vyje vlčí smečka

Tak zkouším znovu zrychlit běh
předběhl jsem už všechny strasti
ztrácím však síly zrak i dech
řítím se rovnou do propasti
přidáno 27.07.2010 - 13:18
Myslel jsem že tady najdu nějake LutzXXX, a ono nic :D Ale čte se to docela dobře :) Nicméně pokud budeš i další své básně nazývat xxx, číst je nebudu, vybírám si i podle názvu - tohle zaujalo, ale jen jednou...
přidáno 25.07.2010 - 15:21
Absence názvu u mojich básní, je interaktivní prostor pro čtenáře, aby si je pojmenoval sám. Nikoho k tomu samozřejmě nemohu nutit :-).
přidáno 25.07.2010 - 15:13
Proč tahle básnička nemá název? Mě třeba napadá "Běh životem". A to podotýkám, že poezii nerozumím a moc ji nečtu. Tohle veršování ale má svůj smysl a s jakýmkoliv názvem by rozhodně básnička působila lépe.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
x x x /Poznal jsem .../ : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : x x x /Dřív než jsem vzlétl.../

» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
GULI řekl o kmotrov :
Kdyby byl kmotrov můj soused,tak by jsme určitě toho boha-neboha objevili..možná v tom půllitru piva..protože jsme na podobné pantheistické vlně..:-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming