|
Krátké ústřižky z mého "velkého pátku" spojené s četnýma úvahama u kterých se nejednou zdá, že k tématu zase tolik nesedí. + Jo, asi sem se rozepsala kapku víc, než jsem měla v plánu.
|
|
lajna tam dolů
|
|
|
|
|
|
Pro Kristýnku, která tu dnes byla na návštěve. Je to úžasná malá princezna :)
|
|
Inu... Točil jsem, nahrával jsem, stříhal jsem a zde je výsledek cca 12 hodin práce, kterou jsem dokončil dnes ráno. Přidávám i překlad pro ty, jenž jazykem anglickým nemluví.
|
|
Dnes v oprávněné depresivní náladě...
|
|
|
|
|
|
|
|
..skrývám slova a pocity
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Amálka z Montmartru [18], Megs [18], Christel [18], Corel [16], jcop [16], Tynka8 [15], Zarathustra [13], Yanishca [10], Lucy [10], konvec [7], ofroad [3], Zamilované Básník [3]» řekli o sobě
Jsoucno řekl o štiler :Kamarád ve zbrani, expert v kouzlení. Pár společných zážitků, které mě baví ještě teď. Jeho tvorba je v těchto končinách potřeba jako vodka na stranické schůzi. Cynik se skvělým darem dokonale a z fleku přetextovat jakoukoliv písničku.

