přidáno 28.11.2018
komentářů2
čteno96(7)

Tak jó, byl jsem na Bohemian Rhapsody. Je možný, že mě to až tak nebavilo? Je. Ten Fredie byl tak ošklivej, takovou hubu, jakou mu udělali ve filmu, v reálu opravdu neměl. To jako chtěli tahat za srdíčko, že i ošklivej frontman může být dobrej? Věrka Bílá hrála v Americe a pak to všechno rozfofrovala po automatech v Rokycanech na nádražce, to by byl film, co by se víc líbil mně.
Ma Dza Nikhaj. No nic, byl tam s náma kámoš, co už na filmu byl v multikině a pak s náma šel ještě do toho obyčejného. Horší židle, horší zvuk, prej. Nevim. Bylo tam málo gay scén, akorát si tam dva knírkáči dali pusu. Puritání jedni pokrytečtí. Ani lajnu si ve filmu Fredie nedal. Jen se ptal, kde je můj snížek. Každopádně, že je Brian May dobrej kytarista, Fredie operní zpěvák a že jim to spolu klaplo, o tom není pochyb. Ale víc mě bavila i romantická píčovinka, Lepší už to nebude. Pak udělaj film o Stounech, o Pink Floydech? To už je tak hnusně vypočítaný, točit takovéto filmy. Super, co teď, sociální psychologické témata moc netáhnou, co takhle udělat film o Queen, ty poslouchali, poslouchají a poslouchat budou desítky miliónů lidí, to by na film někdo mohl přijít. A víš co, uděláme to tak, že se Fredie dozví o svým AIDS těsně před legendárním vystoupením na benefičním koncertě pro pomoc hladovějící Africe. Co na tom, že koncert byl v roce 1985 a on se o své diagnóze dozvěděl až v roce 1987?
Věrka mi jednou před Vánocema požehnala, kámoš prodával v Rokycanech kapry před Kauflandem, tak jsem se za ním stavil na paňáčka. Věrka chtěla samozřejmě tu největší rybu. Když jsem pak odjel, tak se u kádí ožrali tak, že jim dal Kaufland pokutu deset litrů.
No nic, ať žije mainstreem.
Za toto videjko poděkujte LadyLoba, našel jsem ho v komentářích v deníku pod Erikem Donaldsonem, když jsem hledal, jak dlouho už nekouřím cigarety, myslel jsem, že už to jsou tři roky, ale „teprve“ dva. S ganjou to zatím úplně nevzdávám, zřejmě si občas poprdím i v důchodu. LOL. Zpívaj i o Northern Light, tý se letos zadařilo. Pas o panori.

přidáno 14.01.2019 - 03:27
pecka :)
přidáno 29.11.2018 - 00:01
jeeee :-)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Kdybys šel do multikina, určitě by se ti to líbilo víc : trvalý odkaz

Následující zápisek autora : Možná jsou Vánoce
Předchozí zápisek autora : Učitel

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

IPad Pro

Na velkém iPadu Pro vám půjde psaní básní pěkně od ruky.

ChciKupon

Slevové kupony do spousty eshopů, vybíráme pro vás ty nejlepší :)

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

Patos

Krátké a mnohdy vtipné či šokující vystřihovánky ze života.

© 2007 - 2019 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku