přidáno 18.05.2017
komentářů0
čteno31(3)
A máte mě tu zpátky. Jak ráda bych řekla „zbrusu novou XXX“, ale to bych asi byla morálně hodně zkažená, kdybych musela kecat už i kvůli tomuhle.
Zažila jsem tak nádherný dva týdny, jako doposud nikdy, řekla bych. Někdo tu pro mě byl! Chtěl mě poznat, vědět, co se mi honí hlavou, měl mě rád!! Nebo jsem snad jen byla natolik důvěřivá, že jsem si tyhle, nejspíš jen plytká slova, brala k srdci?
Nechala jsem ho jít. Pro jeho dobro. Vlastně pro dobro nás obou. A to mě přitom chtěl poznat. Tvrdil. A já jeho. Přestože je mezi váma patnáct let a každej jste "trošku" někde jinde, zkuste oklamat city.
Nechtěla jsem v něm vidívat útěk od trápení, které jako by mi stahovalo hrdlo den ode dne více. Minulost vás stejně nakonec dožene sama, jen bych nerada, aby tomu někdy bylo takhle. Nechtěl jsem ani, aby mě nechal shořet jako bezcenný papír a nečinně tomu přihlížel s úsměvem ve tváři. Možná se pletu. To už mi ale nikdo nedokáže.
Možná trošku osobnějších pár řádků, ale radím vám - ventilujte svoje pocity, myšlenky, postřehy, cokoliv, co máte na jazyku. Nedělejte tu samou chybu co já a neuzavírejte se do sebe, nebude vám dobře, přestože budete obklopeni tím jedinným člověkem, který vás nikdy nezradí, věřte mi. Prosím. Alespoň vy. Zvyk je železná košile a asi budu muset být hodně šikovná, abych "ji" ze sebe konečně strhla.

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
18.5.2017 : trvalý odkaz
»jméno
»heslo
registrace
» autoři online
Kaliban, Mlčeti Zlato
» nováčci
Martin
» narozeniny
sttyler [9], Dominik [8], JPslash [3], Valentýna Samková [1]
» řekli o sobě
shane řekl o Amelie M. :
Drsná holka s něžnou duší, jejíž dílka čtu si rád, rozpláče, též touhou vzruší, dovede i rozesmát... ♥Prima človíček, který ví, co život obnáší a bere jej tak, jak přichází! Může mne jen těšit, že právě díky kdesi sdílenému odkazu na moji báseň "Když život nedá se už žít" zavítala mezi nás! Již mnohokrát mne inspirovala k zamyšlení nad věcmi, které mne doposud míjely a jindy ve mně probudila touhu k veršohraní! Jsem rád, že jsem ji poznal, je takovým milým oživením nejen tohoto portálku...:-)))

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersOstružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

Apple iPhone a iPad

Proč si koupit iPhone nebo iPad? Zkušenosti z první ruky.

Cajocky.sk

Sex v Bratislave, sex v Žiline, sex v Banskej Bystrici, či sex v Košiciach, to je len malá vzorka toho, čo ponúka portál Cajocky.sk

© 2017 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku