|
|
Klidnou noc bez hlasů,
bez snových děsů,
líbám tě do vlasů,
lehce se třesu.
Jsi hrozně vzdálený,
přitom tak blízký,
možná mou zmámený?
Na duši třísky.
Usínej klidně,
nenech se rušit,
po dnešku neusnu,
tos nemohl tušit.
Líbej mě ve snech,
žij si svůj svět,
budík nám zazvoní
za hodin pět.
bez snových děsů,
líbám tě do vlasů,
lehce se třesu.
Jsi hrozně vzdálený,
přitom tak blízký,
možná mou zmámený?
Na duši třísky.
Usínej klidně,
nenech se rušit,
po dnešku neusnu,
tos nemohl tušit.
Líbej mě ve snech,
žij si svůj svět,
budík nám zazvoní
za hodin pět.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Pro koho píšu? Nemám zdání. Přeji vám nádherné usínání. : trvalý odkaz
Následující deník autora : Chci
Předchozí deník autora : A proč by to jednou nemohlo bejt snadný?
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Yana řekla o kmotrov :Jeho nadšení pro věc je tak nakažlivé, jeho projev je tak moudrý a tak plný života, že jsem hrdá na to, že znám kmotrova a že jsme si blízcí, je to pro mě pocta, znám kmotrova- tak zatichlého a tak hlasitého, plného inspirace a bohémského ducha, jo, a je strašně milé když se z něčeho raduje a směje se

