přidáno 01.07.2012
komentářů3
čteno723(7)
Víte, jaký je rozdíl mezi kamarádem a přítelem? Když potřebujete úlet, kamarád se s vámi vyspí, nebo vás pošle do prdele. Přítel vám dá jen jednu jedinou pusu, díky které si uvědomíte úplně všechno. Jednu jedinou pusu, která neznamená vůbec nic, ale pro vás má úplně stejnou cenu jako celé vaše přátelství.

přidáno 01.07.2012 - 22:13
VKate: Jindruch: Ha , chtěla jsem být zase strašně chytrá , ale když jsem si to znovu přečetla, tak jsem z toho jelen..., no...jak píšete, asi tak...nějak..může se stát, že to někdo využije a rád a bez výčitek..., může se stát , že se někdo nechá tebou svést..., prostě podlehne, jako ty okamžiku.., může se stát, že odolá..já si myslím ,že spíše je důležitější to , co se bude mezi vámi odehrávat po vystřízlivéní ...a jak danou situaci a její vývoj - nevývoj zhodnotíte potom :)) Jako tak , myslím si , že i ten nejlepší přítel může chybovat...takže je fajn, když toho nevyužije a když ano ...tak si to potom musíte nějak vyříkat...( nebo doposunkovat , hi,hi :)))
přidáno 01.07.2012 - 19:30
no jde spíš o to, že když je člověk v takové alkoholové náladě, kdy neví, co vlastně chce, a byl by byl schopný spousty věcí...neříkám, že když toho kamarád využije, je automaticky hajzl...ale přítel je člověk, který ti umí pomoct, i když už to nezvládáš ani sám ty ;)
přidáno 01.07.2012 - 18:35
To je zajímavé. A co je lepší? Jako, že pusa přítele, která říká zhruba toto: "hej neblázni budeš toho litovat..." nebo vyspání se s kamarádem, který si to nechá pro sebe, protože mu bylo krásně. Stává se pak kamarád přítelem? Nebo je to ten hajz, co využil situace?

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Rozdíl : trvalý odkaz

Následující deník autora : Milovat koho/co
Předchozí deník autora : Před spaním

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

IPad Pro

Na velkém iPadu Pro vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Studio Handi

Oficiální webové stránky autorského studia handicapovaných umělců, stu

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2020 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku