mno je to o mě sestre proto to ze sem s ní ruku v ruce :D
přidáno 13.05.2012
komentářů0
čteno1234(1)
jedna dívka smutná byla
jakoby jen s půlkou srdce žila
velmi krásná,oči hnědé
a však tváře velmi bledé
mela v srdci jednu lásku
a stále se ptala na otázku
proč on jen mi nechce své srdce dát
bez něj já nemohu spát
jednoho dne už nechtěla žít
když nemůže se svou láskou být
a však doted stále žije
a pro její lasku srdce bije
však stále je jen s půlkou srdce
já jsem s ní ruku v ruce
a tak dávám radu všem
kdyz vás nekdo miluje
dejte mu své srdce

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
zlomené srdce jedné dívky : trvalý odkaz

Následující deník autora : láska vyhrává
Předchozí deník autora : pravá láska

» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Severak řekl o Singularis :
Díky němu jsem tu: Prokliknul jsem se sem přes stránky jeho seriálu Ester Krejčí. Jinak jeho nápady a díla nejsou uplně hlavní proud, ale o to jsou v nich zajímavější nápady.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming