|
mno je to o mě sestre proto to ze sem s ní ruku v ruce :D
|
jedna dívka smutná byla
jakoby jen s půlkou srdce žila
velmi krásná,oči hnědé
a však tváře velmi bledé
mela v srdci jednu lásku
a stále se ptala na otázku
proč on jen mi nechce své srdce dát
bez něj já nemohu spát
jednoho dne už nechtěla žít
když nemůže se svou láskou být
a však doted stále žije
a pro její lasku srdce bije
však stále je jen s půlkou srdce
já jsem s ní ruku v ruce
a tak dávám radu všem
kdyz vás nekdo miluje
dejte mu své srdce
jakoby jen s půlkou srdce žila
velmi krásná,oči hnědé
a však tváře velmi bledé
mela v srdci jednu lásku
a stále se ptala na otázku
proč on jen mi nechce své srdce dát
bez něj já nemohu spát
jednoho dne už nechtěla žít
když nemůže se svou láskou být
a však doted stále žije
a pro její lasku srdce bije
však stále je jen s půlkou srdce
já jsem s ní ruku v ruce
a tak dávám radu všem
kdyz vás nekdo miluje
dejte mu své srdce
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
zlomené srdce jedné dívky : trvalý odkaz
Následující deník autora : láska vyhrává
Předchozí deník autora : pravá láska
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
ScarLiam řekl o Mája S. :Zdá se být milá neznám ji Zdá se být krásna mnou neviděna nikdy Stydlivá ... Usuzuji z vykání Stále čtu díla její Neustále zde žije Dále se mění Vidím v ní umělce Její um nikdy nevypění.

