|
|
Co dělat, když člověk se kamkoliv podívá a vidí ji?
Co dělat, když slunce zapadá jde k nám noc a já nemohu spát?
co dělat, když nemáte u sebe koho by jste mohli hřát?
Co dělat, když člověk poznal štěstí a uteklo?
Co dělat, když teď každý den je pro mne stejný?
Co dělat, když už jí nikdy neuvidím a nemám sen?
Asi zbývá jediné .... bojovat, věřit, stále milovat a nikdy se nevzdát.
Co dělat, když slunce zapadá jde k nám noc a já nemohu spát?
co dělat, když nemáte u sebe koho by jste mohli hřát?
Co dělat, když člověk poznal štěstí a uteklo?
Co dělat, když teď každý den je pro mne stejný?
Co dělat, když už jí nikdy neuvidím a nemám sen?
Asi zbývá jediné .... bojovat, věřit, stále milovat a nikdy se nevzdát.
Někdy je možná lepší zapomenout a říct si, i když je to opravdu těžké, že pro jedno kvítí slunce nesvítí.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Co dělat? : trvalý odkaz
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
derrry řekla o Nikytu :Moc ráda ji čtu a moc ráda s ní prohodím občas pár písmenek mejlem. Chytrá holka s hlavou v oblacích a nohama na zemi. :-)

