|
|
Jsem majákem uprostřed rozbouřeného moře.
Jsem rozhlednou na osamělé hoře.
Pro potřebné a pro mé nejbližší
modlím se řečí nejtišší.
Za jejich dobro, za jejich štěstí
Co na tom, že osud dává mi rány pěstí.
I v největší bouři maják musí státi dále.
V nejtěžších chvílích jsou nutné body stálé.
A tak když na mále máš
rozhlednu nebo maják uvítáš.
Jsem rozhlednou na osamělé hoře.
Pro potřebné a pro mé nejbližší
modlím se řečí nejtišší.
Za jejich dobro, za jejich štěstí
Co na tom, že osud dává mi rány pěstí.
I v největší bouři maják musí státi dále.
V nejtěžších chvílích jsou nutné body stálé.
A tak když na mále máš
rozhlednu nebo maják uvítáš.
Mlčenlivý: Dobré srdce? A proč mi tedy předepsal pan doktor prášky na zvýšený tlak? O:-) Díky. A na piráty z Karibiku, na ty si dám bacha. ;)
Nu pane král máte dobré srdce jen pozor - některé lodě pirátskou vlajku nosí
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Zpověď : trvalý odkaz
Následující deník autora : Miniatura č. 1
Předchozí deník autora : Přemítání
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Umouněnka řekla o DDD :Bylo mi ctí mít Tebe i tvého kamaráda v mém lit. pořadu, hudba stále doznívá. :) Posunuli jste večer o několik levelů výš! Budu se těšit na další setkání s Vámi i Vaši muzikou, která bezpochyby přijdou!

