|
|
Odnikud a nikam, vleču se krajinou. Trhliny v zemi, odřené od stopy, nechávám za sebou. Neohlížím se, co bylo mezi námi, už je to jen světlo, tam někde v dáli.
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Odnikud a nikam : trvalý odkaz
Následující deník autora : Jednání
Předchozí deník autora : Tří stránkové ty.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Caracol [18], nina [17], Dzany [17], GULI [15], RashaNaamah [14], Jakar [13], Nokturna [10], funebráci [9], utajená [1], baldcock [1], kuballist [1]» řekli o sobě
derrry řekla o Nikytu :Moc ráda ji čtu a moc ráda s ní prohodím občas pár písmenek mejlem. Chytrá holka s hlavou v oblacích a nohama na zemi. :-)

