.............
přidáno 03.12.2007
hodnoceno 9
čteno 1849(18)
posláno 0
Asi sem trdlo...
přidáno 02.10.2007
hodnoceno 7
čteno 2797(35)
posláno 0
Jednou o půl třetí ráno...Člověk ani nemusí bejt opilej, aby si připadal takhle zvláštně...
přidáno 06.11.2007
hodnoceno 5
čteno 1786(13)
posláno 0
○○○○○○○
přidáno 04.10.2007
hodnoceno 4
čteno 1941(27)
posláno 0
Já a nikdo, já a nic, já a tma...
přidáno 23.10.2007
hodnoceno 4
čteno 1798(17)
posláno 0
Pro toho, co přijde, aby zas mohl odejít...
přidáno 02.10.2007
hodnoceno 4
čteno 1912(15)
posláno 0
Nechci, abys zas odešel...
přidáno 01.10.2007
hodnoceno 3
čteno 1476(12)
posláno 0
» narozeniny
Jiskřička [18], jana.roz@seznam.cz [17], Kirsty [17], něco končí [14], Conely [9], cavansit [8], Andrea [2]
» řekli o sobě
Boleslava řekla o Sokolička :
Moc fajn holka, krásný básničky i povídky - to je ideální kombinace! A nemáme společné jenom ty sportovce...přihlásily jsme se přece na Psance ve stejný den (to bude znamení...)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming