... Přečtěte a uvidíte... Komentář potěší...
přidáno 03.03.2008
hodnoceno 4
čteno 1478(18)
posláno 0
Po dlouhé době konečně pokračování. Podle mě se to čte docela lehce :)
přidáno 13.12.2007
hodnoceno 0
čteno 1465(11)
posláno 0
Dmnce? Vypsala jsem tady pár věcí, které mám opravdu ráda. Nikomu to adresováno není. Je to jen taková pubertální slátanina. I když možná...
přidáno 06.12.2007
hodnoceno 8
čteno 1780(21)
posláno 0
Plakala jsem, když jsem si začala uvědomovat, že jsem se zamilovala. Plakala jsem, když jsem mu to oznámila a teď jsem šťastná! :D (původní : a pláču teď, když je konec.)
přidáno 05.10.2007
hodnoceno 5
čteno 2224(23)
posláno 0
No comment (radši) btw.: Takový "zkušební" díl. Nejsem si jím moc jistá, takže uvidím, jak se vám bude líbit. Podle toho ho buď smažu nebo nechám x)
přidáno 27.09.2007
hodnoceno 6
čteno 1564(14)
posláno 0
Pátý díl upírské povídky. "Nevolně" to navazuje na předchozí díl :D upozornění: Vypráví Pia. P.S.: Pro mě na psaní asi nejnáročnější díl, nevím proč. Nějak mi to nešlo. P.S.2: Dle mého asi díl nejhorší. P.S.3: Mrzí mě, jestli budete zklamaní :(
přidáno 27.09.2007
hodnoceno 2
čteno 1531(15)
posláno 0
No comment :) volně navazuje na 3. část.
přidáno 26.09.2007
hodnoceno 3
čteno 1865(17)
posláno 0
Teď jsem to více věnovala Melvinovi a Samaelovi.
přidáno 26.09.2007
hodnoceno 4
čteno 1606(14)
posláno 0
Pokračování upírské povídky. Ach bože, snad je to čím dál tím horší xD Jo a prosím... Nedivte se případným nejasnostem, vše objasním v následujících částech.
přidáno 25.09.2007
hodnoceno 2
čteno 1742(14)
posláno 0
Prolog k "povídce", v níž zaujmula hlavní roli malá upírka, kterou jsem pojmenovala Pia. Možná podle své nejoblíbenější muzikálové zpěvačky..Vážně nevím. Ale jedno vím - nad tímhle neztrácejte čas. Je to napsané v dlouhé chvíli a kvalita žádná.
přidáno 25.09.2007
hodnoceno 9
čteno 2036(23)
posláno 0
No comment.
přidáno 24.09.2007
hodnoceno 13
čteno 2835(45)
posláno 0
LOL...Tohle je fakt strašné.Škoda ztrácet nad tím čas :D
přidáno 24.09.2007
hodnoceno 20
čteno 2676(53)
posláno 0
» narozeniny
Ginny [14], Charlie [13], mondy [10], tadyna [3]
» řekli o sobě
Singularis řekla o casa.de.locos :
Velmi inteligentní osoba se širokým rozhledem. Její tvorba je postupně ovlivňována různými literárními (i neliterárními) inspiracemi. Dnes je (k mé radosti :-) ) cílem její tvorby sdělení.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming