Osobně si myslím, že jako báseň nic moc, ale třeba se to někomu bude líbit. Hlavně chci vyjádřit lítost lidem, kteří se nikdy už domů nevrátili.
přidáno 15.12.2011
hodnoceno 2
čteno 1962(5)
posláno 0
přidáno 26.10.2011
hodnoceno 1
čteno 1903(9)
posláno 0
Text mé hip hopové skladby. Jmenuje se šípková růženka. Narapovanou nahrávku lze najít na www.bandzone.cz/mczilc
přidáno 10.06.2011
hodnoceno 0
čteno 1408(8)
posláno 0
Tuto báseň jsem napsal hlavně pro svou bývalou přítelkyni, chtěl bych vše vrátit zpět. (Kritiku uvítám)
přidáno 30.04.2011
hodnoceno 6
čteno 1825(19)
posláno 0
Prosim o kritiku
přidáno 11.11.2010
hodnoceno 4
čteno 2094(19)
posláno 0
Moje první básnička.Byl bych moc rád, kdyby jste okomentovali můj výtvor a poradili jak co vylepšit.
přidáno 15.12.2009
hodnoceno 5
čteno 2055(20)
posláno 0
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Singularis řekla o BorůvkaB :
Inteligentní a zajímavá autorka. Škoda, že píše hlavně básně. I když někdy nedomyslí všechny souvislosti, její próza má hlavu a patu a dobře se čte. Z jejích zápisků doporučuji "Černá a černobílá".
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming