Uplně první povídka, kterou jsem za život dokončila. Je docela dlouhá, tak se mnou mějte trpělivost. Pokud se bude líbít, pokračování napíšu moc ráda.
přidáno 08.09.2013
hodnoceno 7
čteno 1743(17)
posláno 0
Taková trochu.. jak to říct... to snad ani není smutná báseň. Spíš... nas*aná. Od malý holky (14) může znít dost pitomě, ale myslim, že vim o čem mluvim. Alespoň teda v tomhle "počinu".
přidáno 09.09.2013
hodnoceno 7
čteno 1710(22)
posláno 0
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Liss Durman :
Eliss! nejhodnejsi clovek, kterej kdy chodil do nasi tridy! preju ti stesti liss. a ty ho tam uricte najdes! drzim ti palce, at ses co nejlepsi!! mej se krasne!..budes u nas chybet!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming