podobná díla k Myšky a sněhulák


Kdo hledá, najde.
přidáno 26.04.2022
hodnoceno 14
čteno 886(9)
posláno 0
Sněhulák má vločky rád, je to jejich kamarád.
přidáno 19.01.2019
hodnoceno 10
čteno 1847(12)
posláno 0
Něco i pro malé čtenáře.
přidáno 02.08.2022
hodnoceno 9
čteno 833(8)
posláno 0
Tak zase něco pro děti, ale starším snad neublíží.
přidáno 09.08.2022
hodnoceno 8
čteno 905(8)
posláno 0
Píšu i pro děti, snad si najde i starší čtenáře.
přidáno 16.01.2021
hodnoceno 10
čteno 1171(11)
posláno 0
Konec lenošení.
přidáno 30.09.2015
hodnoceno 14
čteno 3685(17)
posláno 0
...
přidáno 11.04.2022
hodnoceno 9
čteno 819(11)
posláno 0
Čistota platí i pro štěňátka.
přidáno 27.03.2018
hodnoceno 6
čteno 1511(10)
posláno 0
Přidávám básničku pro děti a vegetariány.
přidáno 27.06.2022
hodnoceno 6
čteno 916(10)
posláno 0
Vzpomenete si na jejich jména? Tady jsou.
přidáno 24.11.2020
hodnoceno 8
čteno 1307(12)
posláno 0
Tak zase přidám jednu básničku pro děti, což neznamená, že není vhodná i pro trochu starší čtenáře.
přidáno 20.04.2021
hodnoceno 6
čteno 1197(7)
posláno 0
Zabruslil jsem až do Afriky.
přidáno 09.11.2015
hodnoceno 9
čteno 3395(13)
posláno 0
Kdo by neznal tuhle krásku.
přidáno 17.01.2022
hodnoceno 6
čteno 1164(5)
posláno 0
Pro mrňata.
přidáno 21.12.2020
hodnoceno 6
čteno 1182(11)
posláno 0
Možná ho někde potkáte.
přidáno 24.01.2021
hodnoceno 7
čteno 1091(10)
posláno 0
Stará a komerční
přidáno 30.09.2015
hodnoceno 23
čteno 2529(23)
posláno 0
přidáno 02.09.2021
hodnoceno 7
čteno 1195(10)
posláno 0
Nehoda.
přidáno 06.03.2016
hodnoceno 9
čteno 2463(16)
posláno 0
a proto musíme být v výrazech přesní, aby jsme nemystifikovali pravda, je to pro děti... jenom jejich naivita je schopna věřit
přidáno 05.12.2009
hodnoceno 5
čteno 3125(19)
posláno 0
Také máte v lednu chuť na léto? Snad ano :)
přidáno 20.01.2012
hodnoceno 12
čteno 5235(25)
posláno 0
1|2
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Meluzina :
Moc jí v poslední době vděčím za novou vervu, se kterou píši své básně :) Moc si cením jejích komentářů a názorů, se kterými většinou i souhlasím :) A ani její díla jí nemohu vytýkat- protože ta také stojí za velké uznání :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming