|
|
|
A odpadliště dětí jako zbytečnýho smetí...
|
|
|
|
strašně se mi líbí francouzština.. a před Edith smekám... :)
|
|
Váhám s věnováním...
|
|
..Zase lidé a lidé..tentokrát hříšníci ;)
|
|
záplava egoismu, z něhož se dělá zle i autorce... :) ... a to je co říct, páč autorka je známá morbidistka :D
|
|
....jsou mezi náma takové...:))))
|
|
můžete si domyslet cokoli... takový.. téměř zimní splín... bez souvislostí...
|
|
|
|
Takové správně bohémské dílko.
Kritika společnosti, protest a tak..
Akorát chudáci Pařížští básníci Bohémy by některá slova nechápali.. co už..
|
|
ale po dlouhé době rýmované... ;)...
|
|
Někdy i hodina češtiny může být inspirující..
|
|
Taková víceméně improvizace na téma, že nemůžeme všichni všechno...nebo jen taková blbost, co mě napadla, dvojsmysl, který nikdo nepochopí... Tím líp. Tak si to přeberte:-)
|
|
hučela v hlavě tak dlouho, až jsem ji musela vypustit ven...
|
|
Ve vlacích se píše skoro samo..
|
|
zase jedna... podvědomá...
|
|
ty to vůbec, ale jako vůbec nechápeš, mocinky moooc miluju svou berušku, mtmr, njn, rolf, LOL
|
|
změněno!!
(vymazána předposlední sloka...)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Ramona» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Singularis řekla o geek :Zajímavé stvoření. Píše srozumitelné básně se zajímavými myšlenkami a tématy.

