podobná díla k Stroj času


první polovina přírodovědné pozorování druhá slaďárna
přidáno 25.09.2014
hodnoceno 12
čteno 1869(14)
posláno 0
Pondělí, 13. července, svátek má Markéta
přidáno 13.07.2015
hodnoceno 9
čteno 1570(21)
posláno 0
... klínovým písmem
přidáno 06.07.2012
hodnoceno 15
čteno 1532(25)
posláno 0
(měl jsem pocit, že jí znám věky, ačkoliv jsem ji viděl poprvé)
přidáno 09.03.2016
hodnoceno 18
čteno 1539(35)
posláno 0
já nevím
přidáno 28.09.2014
hodnoceno 7
čteno 1369(15)
posláno 0
5.3. 2011 - Pocitová. Moc prosím o komentáře.
přidáno 14.09.2011
hodnoceno 11
čteno 1780(35)
posláno 0
testováno na lidech
přidáno 21.12.2014
hodnoceno 17
čteno 1874(26)
posláno 0
Mizerný rýmy. Zase na druhou stranu odkaz na bratry Strugacké a Krále Šumavy.
přidáno 23.01.2015
hodnoceno 10
čteno 1160(20)
posláno 0
přidáno 11.05.2018
hodnoceno 18
čteno 1311(24)
posláno 0
..jen další z mnoha
přidáno 15.06.2013
hodnoceno 14
čteno 1677(23)
posláno 0
Nostalgie z minulého podzimu. Moc prosím o komentáře.
přidáno 12.09.2011
hodnoceno 12
čteno 1774(28)
posláno 0
Hoodně osobní a dooost čerstvé...jedna z mála co je věnováno...Bambulce...
přidáno 07.03.2009
hodnoceno 7
čteno 1874(18)
posláno 0
Lophophora je zážitek.
přidáno 03.01.2015
hodnoceno 8
čteno 1417(27)
posláno 0
Snad trochu ke cti podzimu,ale není to skoro vůbec o něm...zase se v tom motá moc dalších efektů...jako letní vzpomínky atp....Snad se bude líbit a najde pochopení :-)
přidáno 20.09.2008
hodnoceno 4
čteno 1805(18)
posláno 0
Jedna staronová, mnou v záchvatu hysterie, kdysi před rokem vymazána. Znovu nalezena v mé paměti a sdílena s vámi :)
přidáno 29.07.2013
hodnoceno 4
čteno 1200(27)
posláno 0
Ľúbostná báseň do časáku o autách... haluz, há? Haha! ;)
přidáno 26.10.2017
hodnoceno 3
čteno 1556(8)
posláno 0
Prosím prosím hodně komentářů :( Je to důležité
přidáno 28.02.2009
hodnoceno 12
čteno 1972(34)
posláno 0
přidáno 22.09.2015
hodnoceno 12
čteno 1150(16)
posláno 0
protože Valentýn je moc mainstream.
přidáno 14.02.2015
hodnoceno 12
čteno 1427(28)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
marty [14], Meluzina [13], Caro_in [13], arwmarie [13], Sirael [11], nanynaaa [10], mprecek [9]
» řekli o sobě
Sucháč řekl o Umouněnka :
Prostě Vivi, ta od sazí, duší Blázen, člověk, který má takovou představivost, jakou jí v tak ranném věku, ve kterém je, může závidět prakticky kdokoli...fantastické hrátky se slovy v jakékoli formě jí už dávno katapultovaly mezi elitu...jsem rád, že Tě znám... :-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming