... když je teď té lásky všude kolem
přidáno 05.05.2023
hodnoceno 13
čteno 747(16)
posláno 0
Slyšel jsem onehdá jeden vtip, tak jsem jej z dlouhé chvíle převeršoval. Umění v tom asi nenajdete, snad jen úsměv.
přidáno 01.04.2015
hodnoceno 17
čteno 1823(25)
posláno 0
Je večer, pozdní čas, ku spánku již láká měsíčku hlas... Hlas, který nenávidím nejen k večeru...
přidáno 27.11.2008
hodnoceno 11
čteno 1891(24)
posláno 0
přidáno 15.04.2026
hodnoceno 8
čteno 110(7)
posláno 0
Zveršovaný vtip o ajťácích. Snad pochopíte :D.
přidáno 04.06.2011
hodnoceno 9
čteno 2097(17)
posláno 0
Každý z nás někdy nastoupil do MHD a víme svoje :)
přidáno 11.03.2012
hodnoceno 9
čteno 2068(23)
posláno 0
jedna blbůstka pro odlehčení
přidáno 22.06.2020
hodnoceno 9
čteno 914(15)
posláno 0
Nevěřte ženě, jen blafuje, že děti víc než vás miluje.
přidáno 09.10.2020
hodnoceno 11
čteno 913(15)
posláno 0
Všichni jsme ho četli, někteří jej čtou. Tak jsem se pokusila shrnout obsah Brávíčka do několika rýmů.
přidáno 31.01.2012
hodnoceno 11
čteno 1907(19)
posláno 0
kdo zná virtuálku od Jarka Nohavici "Ano, nebo NE", může si i pobrukovat. Stejně tak jsem si ji pobrukoval ve vaně, když mě napadlo toto:
přidáno 27.03.2015
hodnoceno 11
čteno 1632(30)
posláno 0
jedna ke zvýšení spotřební daně z lihu...
přidáno 11.12.2009
hodnoceno 7
čteno 2488(33)
posláno 0
... aneb, hlad je sviňa
přidáno 28.05.2020
hodnoceno 9
čteno 1133(15)
posláno 0
..další učitelský sonet.. raději beze jména aneb jak mi přeskočilo ;-)
přidáno 06.06.2008
hodnoceno 10
čteno 2585(18)
posláno 0
... když jsem malovala byt ...
přidáno 14.10.2007
hodnoceno 4
čteno 2153(18)
posláno 0
přidáno 13.12.2011
hodnoceno 4
čteno 1595(18)
posláno 0
To zas byl match
přidáno 27.11.2007
hodnoceno 9
čteno 1993(29)
posláno 0
Co všechno člověk udělá, jen aby se nemusel učit na zkoušky? Třeba o tomhle všem napíše básničku :)
přidáno 14.01.2012
hodnoceno 12
čteno 1667(19)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
Singularis řekla o Severak :
Programátor, obdivovatel veřejné dopravy. Mívá (pro mě) krásné, zajímavé a netradiční nápady. Nebojí se experimentů, občas vystavuje i záměrně nedopsaná díla. Dobře se mi čte.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming