podobná díla k Věčnost


V hlavě emoční exploze nejasného původu... A spánek nepřichází... Pár řádek snad to spraví... :/
přidáno 17.06.2016
hodnoceno 15
čteno 1179(18)
posláno 0
potemnělo...
přidáno 04.08.2016
hodnoceno 11
čteno 1557(14)
posláno 0
... ztracené a znovunalezené ...
přidáno 29.04.2016
hodnoceno 11
čteno 1314(13)
posláno 0
Blbůstka, co se složila prakticky sama, když jsem si vybavila obyčejný tikot hodin. Doporučuji číst v rytmu rychleji tikajícího kyvadla... Edit (22.1.2016): Tato báseň se dočká volného překladu do angličtiny. ;-)
přidáno 15.01.2016
hodnoceno 8
čteno 1485(19)
posláno 0
Oblačný den, oblačná nálada... :-/
přidáno 21.06.2016
hodnoceno 9
čteno 1533(18)
posláno 0
Opravdu zbytečná?
přidáno 06.04.2016
hodnoceno 19
čteno 1555(26)
posláno 0
.. byl čas se chvíli zastavit a vnímat zase svět kolem sebe..
přidáno 30.04.2018
hodnoceno 29
čteno 1444(26)
posláno 0
přidáno 03.11.2014
hodnoceno 35
čteno 1985(46)
posláno 0
nejen vánoční ...
přidáno 22.12.2014
hodnoceno 25
čteno 1710(22)
posláno 0
Jedná se o anglickou verzi mojí původní básně *Dvoutaktová*. I zde doporučuji číst v rytmu tikotu vteřinových ručiček. ;-)
přidáno 23.01.2016
hodnoceno 2
čteno 1322(7)
posláno 0
přidáno 21.07.2017
hodnoceno 15
čteno 1744(25)
posláno 0
napsala sem to dřív, teď sem se prohrabovala papírama a narazila na to...
přidáno 30.08.2008
hodnoceno 4
čteno 1612(21)
posláno 0
Momentální nápad. O hledání názvu.
přidáno 16.03.2016
hodnoceno 21
čteno 1670(26)
posláno 0
přidáno 09.04.2014
hodnoceno 2
čteno 1777(23)
posláno 0
Pajpu je podobné haiku, občas ho zkouším.
přidáno 28.08.2017
hodnoceno 3
čteno 1740(7)
posláno 0
přidáno 04.04.2015
hodnoceno 22
čteno 1395(30)
posláno 0
Další epigram...
přidáno 11.09.2008
hodnoceno 5
čteno 2164(25)
posláno 0
přidáno 31.03.2016
hodnoceno 18
čteno 1485(33)
posláno 0
přidáno 04.07.2014
hodnoceno 5
čteno 1429(11)
posláno 0
Venku je fakt hnusně, chytil jsem gramatickou rýmu (jedná se o mé sté dílo).
přidáno 18.03.2018
hodnoceno 23
čteno 1517(26)
posláno 0
1|2|3|4
» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Severak řekl o Dívka v modrém :
taková legendární pokémonka. Byl jsem na ní docela zvědavý co je zač, pak jsem se s ní potkal jenom jednou skoro doslova jen z rychlíku.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming