|
|
|
.......
|
|
Nevím zda někoho nevykrádám- č.1.
|
|
|
|
RD
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1) Foster the People
2) Eddie Stoilow - With you
3) Sofian MedjMedj, Ben Cristovao - TV Show
4) The 1975 - Robbers
|
|
|
|
Následující texty jsou překlady haiku slovinské autorky Alenky Zorman. Ve Slovinsku o ní mluví jako o první dámě slovinského haiku. Své texty vydala ve dvojjazyčné podobě (slovinsky a anglicky - anglické texty si píše sama a často k nim přistupuje tvůrčím způsobem, takže se např. skladba motivů ve verších, rozložení slabik atp. mezi slovinštinou a angličtinou liší).
|
|
Chobotnice jsou velice inteligentní tvorové.
|
|
Pohled na manželství.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
mannaz řekla o Singularis :Velice originální autor. S precizně napsanou prózou. Tvoří vlastní svět, který je opravdu jediněčný a stojí za to do něj vstoupit.


