|
|
|
|
|
|
|
alkohol, slabost, strach, moc
|
|
letíme probarvenou tmou
|
|
...
|
|
Pokračování satirického odlehčení současné české situace. Tentokrát absurdistánská vláda bojuje proti zákeřnému nepříteli vánočními stromy a židlemi. (Nějak mi tam chybí analogie k ukončení Nefestivalu, ale s tím už asi nic neudělám.)
|
|
....
|
|
|
|
|
|
Když je smůla.
|
|
Jedna známá lidová píseň trochu jinak. Snad vám příjde k chuti a pobaví.
|
|
|
|
Život to je takový záhadný element, který Vás často dokáže překvapit, jestli dobře nebo špatně, to už záleží na mnoha okolnostech.
|
|
|
|
....
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
loner řekl o DDD :Nejenže miluje ibišky, píše také dobré básně. A kromě básní je fajn parťák do diskusí ... jo, to je DDD :)

