![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Život je pes, říkáš si dnes,
až se ti zítra bude chtít zpívat,
budeš snad mluvit jinak.:-)
PS do kina se chodí hlavně na "krváky":-))
až se ti zítra bude chtít zpívat,
budeš snad mluvit jinak.:-)
PS do kina se chodí hlavně na "krváky":-))
:-)) víš co by mě zajímalo nejvíce, zdali psanec také říká ženám slepice....:-)) a nyní vážně, kdo že je to ten psanec?????
hi hi, kouzelná metafora,jak vyloupnutá z popelčina oříšku..
Tak to mě čekají pěkné věci, asi bych měla zvolnit, ale jak???:-))
Zasmála jsem se....:-)
Zasmála jsem se....:-)
moc hezké, takové verše kdyby mi někdo psal...jako by mi růže věnoval:-))
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Liss Durman řekla o Adrianne Nesser :Skvělej člověk, kterej nikdy nezklame!! Je s ní prdel.. Kdo nezažije, nepochopí! Chybíš mi, ty i ten zbytek supr lidiček ze třídy...!


