![]() |
![]() ![]() ![]() |
komentáře k dílům uživatele :


vanovaso: To by se vysvětlit dalo, třeba se tu nechce registrovat sama. Spíš bych chtěl/a vědět, jaký má k vložení té básně na Psance vztah. Ví o tom? Požádala o to? Dozví se o naších komentářích? S jakým záměrem sem ta báseň byla vložena? To je pro mě důležité vědět, bez toho pro mě asi nemá cenu to číst ani komentovat.


Když už se sem kopírujou cizí texty, tak doporučuju alespoň přepis bez "nedoklepů": na luk, do rok.


Nemá tam být: a ze zahrádky na luka? Všechna roční období, do pár veršů zbásněný :o)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
NextOrtho» narozeniny
malázlobilka [16], Wizard [15], terezK [15], Markett [14], jan.novaque [11], betty [11], Inugirl [11], terinak [10]» řekli o sobě
katitek řekla o Delivery :Tahle holčina má strašně velkej talent. umí napsat to, co jiní ne. a její styl psaní.. dost mě dostává ta upřímnost a ten kus jí samotné v těch dílech, ty zpovědi. Teress, jsi skvělá, piš dál.