![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Je to dlouhé jako utrpení samo. Líbí se mi ta neuhlazená syrovost.
mechanická okurka:
Díky. :) Na první pokus to snad není tak špatné, ale příště zkusím kratší. :)
Díky. :) Na první pokus to snad není tak špatné, ale příště zkusím kratší. :)
Gratluji k prvnímu podařenému básnickému pokusu. Co se týče mého osobního vkusu, tak bych výrazně krátil a škrtal. A nechal slova, obrazy a myšlenky nesvázané rýmy. Ale to je můj pohled na věc :) Hlavně piš dál.


