nobody
datum 29.09.2015
ying-yang 47, muž
mailbox
děl 2
komentářů 2/5

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 04.10.2015 - 12:18
komentářů2
Svět se řídí zákonem chaosu, který je ovšem důmyslně provázaným řádem, který nejsme schopni pochopit. Věřím, že něco jej bude řídit, podle jedné z nových teorií jsme byli stvořeni tajemnou vesmírnou civilizací na vysoké úrovni, prý již spíše umělou, která změnila sebe samu. Zřejmě s námi komunikuje na telepatické úrovni, řečí symbolů. Proto se naše přání mohou splnit jen když je dokážeme vizualizovat a odeslat s patřičnou intenzitou, tj. hluboce se na to soustředit. Jen pak máme naději...
Veškerá náboženství a jiné ideologie využívají pouze částečného pochopení onoho principu k pokusům o ovládnutí druhých, což se jim i daří - u převažujících slabých jedinců...:-)
přidáno 02.10.2015 - 12:19
komentářů2
Přesně :)
přidáno 30.09.2015 - 21:54
komentářů3
Takové malé nakopnutí,že člověk má prožívat hezkou přítomnost.Netrápit se minulostí a chvíli si nedělat starosti co bude.Něco takového se chci naučit.
přidáno 30.09.2015 - 20:29
komentářů3
Velmi ze života, výstižné.
přidáno 30.09.2015 - 15:25
komentářů3
Víš, není to možná špatná miniatura, snažím se nad ní zamyslet a to je vlastně v pořádku, možná je dobře si uvědomovat že to co je dnes nemusí být zítra a vážit si toho co máme
»jméno
»heslo
registrace
» autoři online
Audrey Diamond, bazi, Psavec
» narozeniny
Alex07 [9], Tajemný [9], slečna Lily [13], nevěrná [12]
» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :
Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Bělorusko živě
demonstrace
Duke of Budweis
Roman M

Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

IPad Pro

Na velkém iPadu Pro vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Studio Handi

Oficiální webové stránky autorského studia handicapovaných umělců, stu

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2020 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku