![]() |
komentáře k dílům uživatele :
nech ji v erotice, patří tam, vzbuzuje dost jasně představy ... hezký to je
Vida, na uzávorkovanou poezii jsem už nějakou dobu nenarazil. Básnička je svůdná a lechtivá, leč málo hmatatelná (dotyková), já bych ji zařadil spíš mezi lásku než erotiku.
Yana: alexis: taron: děkuji Vám za přivítání a Vaše řádky...


