![]() |
![]() ![]() |
komentáře k dílům uživatele :


s tebou mám vždy problémy....musím tě přečíst víckrát, než pochopím..........přiznávám se, jsem lehce natvrdlá:-)
Tahle se mi opravdu líbí,i když je smutná....jako každý nesplněný sen:-)
Tahle se mi opravdu líbí,i když je smutná....jako každý nesplněný sen:-)


Hm..jakásik smutná ....pěkná , smutná , zimní ..., že by touha po teple ?? :))


Devils-Pimp souhlasím ale já to tak prostě napíšu,a nehodlám to nějak měnit,ale samozřejmě děkuji za názor,i to se cení


A me ta forma vadi - ja se v no dost ztracim s melodii i kdyz ta basen melodii ma - rozumis?


Hm, moc dobrá, tvůj styl je tak osobitý, a básně mají vždy hluboký obsah


... každá je jediná a nevratná! Někdy bohužel, jindy bohudík.


Ano jsme sami, ale na světě a v tom je určitá naděje, nepřijde mi ta báseň tak beznadějná jak se na první pohled zdá. Mně tyhle básničky přitahují i když v nich někdy hledám, no možná to mám tak ráda.


No...mě připadá , jako takové zamyšlení nad životem ,že stejně i když kolem sebe máme přátele a známé a rodinu ,tak si v jistých chvílích připadáme sami a sami opravdu jsme ...žijeme sami za sebe...tak to vnímám já ...možná jsem nepochopila, jako Cvokhauz :(


Nevím, nevím jak to uchopit, co v tom hledat... připadá mi to, jako bys něco srozumitelně, trpělivě a dlouze vysvětloval a já to pořád nemohla a nemohla pochopit. Frustruje mě to.


Sedla mi ano. Vyloženě mi sedla. Hodí se k červenému vínu, večerní tmě a Tonymu Benettovi. Rýmy jsou ...no moc práce nedaly, ale o to tam evidentně nejde. Mně se to líbí.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
OSLOVIT» narozeniny
Reiko [14], lk.firefox [13], Crystal [10], zlatesvetlo [8], Maureen [8], ZaZu [2], Tomáš Černý [2]» řekli o sobě
Jsoucno řekl o timelady :Pokud jste si někdy mysleli, že jste nešikové, asi jste nikdy nepotkali timelady. Šarmantní dívka milující hodnoty již neexistujících směrů, víno a Hraběte. A možná i trochu mě.