![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Ahoj - dej nám to na pokračování...takhle je to opravdu dlouhé....rozděl to asi na 6 částí...pak budu číst...možná...pošli mi nějakou báseň , tu já radši :)
No vítej nám - je to trosku dlouhe takže pochvalim tu cast kam jsem dočetl.... :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Sof182 [15], slecnaJulie [15], jedenjenda23 [14], kočičák [13], Danny [13], bludička [12], maxmilian.horak [12], elementarnicas [9], Nana [8], ViLyam [6]» řekli o sobě
kmotrov řekl o GULI :Kdyby byl GULI můj soused, chodili bychom na terasu na točený, v odpařujícím se večeru četli svoje básničky a dohadovali se o Bohu-Nebohu. Bylo by to docela fajn.


