![]() |
komentáře k dílům uživatele :
hm, pěkné... jen mi nezní ta posekaná, není to spíš posečená?
Pěkná..přišel čas posekaných trav a zamotaných hlav ..:-)
Vidíš, konečně zase píšeš - a brzo přijde i ten "zbytek" :-) Pěkná asociační báseň :-)
NoWiš: Tak s tim koukej něco dělat :-) Popř. si vysni novou múzu ;-)
slnečnica: ŽblaBuňka: PrimaDen: Děkuji moc ;) cením si všech příznivých ohlasů ;)
Zamila: máš pravdu... samota akorát decimuje tvůrčí buňky...
Je krásna aj vďaka tej melanchólii, čo v nej je tak správne namiešaná. Ani si jej nedal málo, ani si to neprepískol. Skrátka, akurát. Ale súhlasím so Zamilou, viac Ti prosieva, keď opisuješ svoje osobné múzy, Janko. :)
tvoje verše mi vždy stojí za přečtení ( můj čas je omezený...tak nestíhám vše)...a nikdy nezklameš:)
líbí se mi a hlavně ten názor v prvním verši ;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Helee řekla o Kleriska.KX :Ještě teď mám Tvou vůni ve vlasech... Znamenáš mnoho a nepřestaneš.


