nobody
datum 04.01.2012
ying-yang 29, muž, Praha
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 26.02.2012 - 07:57
komentářů5
souhlasím s taron, mi to taky připadá spíš jako horor :)
přidáno 25.02.2012 - 22:06
komentářů5
No ono je někdy lepší ani nečíst.
přidáno 25.02.2012 - 22:04
komentářů5
Pro mě je taková hororová...:)
přidáno 25.02.2012 - 21:36
komentářů5
no a láska jest slast a strast .... no kez tva legenda žije
přidáno 25.02.2012 - 20:58
komentářů5
Měls to pojmenovat slast strast
přidáno 22.02.2012 - 22:46
komentářů15
Njn. trápení s láskou...můj drahý...jedině obklady na srdíčko asi pomůžou...a pořádně ledový...to tvé srdce dost hoří..aby nám neshořelo !!!
Báseň je moc pěkná a ten konec mi připimíná mé básně...jěště něco silnějšího..než si dokážeme všichni představit, jo,jo.
přidáno 22.02.2012 - 21:43
komentářů15
Tohle málokdo zná, já už se zeptal)) A vím, že to najednu stranu vyšlo, a na tu druhou věřím, že jednou vyjde)
přidáno 22.02.2012 - 21:42
komentářů15
Jestliže to tak cítíš, tak pak je to správný. Tohle je tvůj názor, a přestože můj je jinej, ten tvůj je v řádcích vystižen dobře a nevyvrátitelně :)
přidáno 22.02.2012 - 21:38
komentářů15
jo, tak tuhle situaci dobře znám... Nejsi si jistý, ale bojíš se zeptat, abys to náhodou nepokazil... Tak držím všechny palečky, aby to vyšlo podle tvých přání ;)
přidáno 22.02.2012 - 21:30
komentářů15
Melisa: Znáš tu situaci, kdy si tím nejseš jistá? Ale nevím, možná je, možná není. Ikdyž to dotyčná vše ví, tak ta láska je tak nějak teďkon divně postavena.
přidáno 22.02.2012 - 21:27
komentářů15
Zdá se mi to, nebo je ta báseň opravdu o neopětované lásce?
přidáno 22.02.2012 - 21:18
komentářů15
Tvrdý-nouzák: Nejhorší na tom všem je, že to člověk úplně ze štěstí nepíše. Ach, ale co, jsem rád, že se líbí. Nepřestávám věřit.

Love will overpower everything.
přidáno 22.02.2012 - 21:16
komentářů15
Pěkná, sice si jí musím přečíst víc než jednou aby mi byla pořádně po chuti. Líbí se mi. Ať Ti to vydrží.
přidáno 22.02.2012 - 21:12
komentářů15
Never stop believing.
přidáno 22.02.2012 - 21:11
komentářů15
Forever...
přidáno 17.02.2012 - 19:34
komentářů3
:/ Yep.
přidáno 17.02.2012 - 19:32
komentářů3
Jedním slovem..: Krásná.....
Také jsem dnes chtěla napsat báseň , kde by bylo :můj déšť mi stéká po tváři....., ale tys to napsal za mě..už nemusím já, díky !
přidáno 17.02.2012 - 19:26
komentářů3
DPmu docházejí obvazy:(
přidáno 15.02.2012 - 22:21
komentářů6
Jo. Nemá to chybu...
přidáno 15.02.2012 - 22:19
komentářů6
Hodně smutná...hodně žalostná..
1 ... 15|16|17|18|19|20|21|22|23|24|25|26|27|28|29
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
Trochublázen řekl o Leslie :
Až vznikne učebnice v příštím století, jen jedna umělkyně bude v ní jistá, že nová generace otočí list a při četbě těžko skryje stopy dojetí. Básnířka mimořádná, vesmírných kvalit, z jiného asi světa, z hlavního města, nejde to slovy popsat, vím, měl bych přestat, zkrátka je dokonalá, jak víc ji chválit? Kdysi též bagatelu napsali pro ni, se spoustou je pocitů a samá krása, za mě jen dík, že jsi tu, což není zázrak, tím vzdávat hold géniu, před ním se sklonit. Na tuhle zapomenout se prostě nesmí. Pokud to snad nevíte, říká si Leslie.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming