1239.gif
datum 14.09.2011
ying-yang 48, muž, maják č.6
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 13.11.2018 - 19:47
komentářů13
Pěkne
přidáno 09.11.2018 - 21:04
komentářů10
holka.přes.ulici: Jsem moc rád, že Tě oslovila. Děkuju.
přidáno 09.11.2018 - 21:01
komentářů10
Orionka: Vidíš, Dušičková... Za chvíli bych si ale nepamatoval proč mě to vůbec napadlo. Díky za návštěvu :-)
přidáno 09.11.2018 - 20:51
komentářů10
Mlčeti Zlato: Doufám, že úplně zbytečný není, ale je rozhodně zatraceně pomíjivý. Těší mě, že Tě zaujala.
přidáno 09.11.2018 - 08:36
komentářů10
Zatraceně tíživá, ale nádherná.
přidáno 09.11.2018 - 08:18
komentářů10
No jo, taky zrezavíme. Memento mori. Dušičková by se mohla jmenovat.
přidáno 09.11.2018 - 07:55
komentářů10
Člověk je tak malý a zbytečný. Nádherné.
přidáno 16.10.2018 - 08:03
komentářů25
Lasak: :-)
přidáno 16.10.2018 - 08:03
komentářů25
loner: Jééé, díky za zastavení! Těší mě to :-)
přidáno 16.10.2018 - 08:02
komentářů25
Lenča: Díky moc za pochvalu :-)
přidáno 12.10.2018 - 18:50
komentářů25
.... hejno knih .... krasne! A nejen to. Cele je to takove krasne mile ...
přidáno 11.10.2018 - 17:55
komentářů25
DDD: Ehm... vypadám jako osoba, která by přeháněla? Koukni někdy na moje běžné komentáře u jiných děl :D
přidáno 11.10.2018 - 08:29
komentářů25
Moc fajn úlet .)
přidáno 11.10.2018 - 07:44
komentářů25
Lasak: Nepřeháněj :-) Ale z toho, co říkáš, mám samozřejmě velkou radost :)
přidáno 11.10.2018 - 07:42
komentářů25
holka.přes.ulici: Děkuju, jsem moc rád, že se Ti líbila :-)
přidáno 10.10.2018 - 18:37
komentářů25
Geniální obraty. Vyloženě pohrávání si s obrazy, které každý řádek vytváří a další hned zas mění. Originální rytmus. Perfektní. Jojo tebe čítávám rád :)
přidáno 09.10.2018 - 09:49
komentářů25
Krásná.. a ten závěr - mrazí..
přidáno 09.10.2018 - 09:05
komentářů17
človiček: Díky za Tvá hezká slova. Vážím si toho :-)
přidáno 09.10.2018 - 09:02
komentářů25
Orionka: Provokuje? To asi tušíš správně. Promiň, nerad tahám z básniček vnitřnosti. Doufám, že to nevadí :)
přidáno 09.10.2018 - 08:55
komentářů25
človiček: Co na to říct? Moc mě těší, co říkáš. A moc děkuju za návštěvu :-)
1 ... 17|18|19|20|21|22|23|24|25|26|27|28|29|30|31 ... 155
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Umouněnka řekla o Sucháč :
Vděčím Ti za mnohé... Slova to nepopíší, ale až jednou budu držet své první poetické dílo v rukou, vždy budu s vděčností vzpomínat na člověka, který mi dal pocit, že někam patřím a zavedl mne k lidem, kteří mi pomohli zrovna tak. Bez Tebe a Tvé sbírky by nebylo mnoho světla, které mne táhne nahoru a nutí mne být lepším člověkem. Děkuji a nechť se naše cesty i nadále kříží. :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming