1239.gif
datum 14.09.2011
ying-yang 48, muž, maják č.6
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 12.04.2012 - 15:39
komentářů10
Ty prostě umíš do mála vložit toliko něhy a krásy...ano musíme hledat ten pramen..studánku, co vyvěrá ze země...je to tak čisté...:)))
přidáno 12.04.2012 - 15:35
komentářů10
Jak už říkaly tady dámy,slečny a pán je úžasná ;) Tak málo veršů a přesto vnich je ukryto tolik myšlenek a pocitů :)
přidáno 12.04.2012 - 14:05
komentářů10
Yasmin: Yana: slnečnica: puero: Lössenie Eruzel: Moc vám děkuju za zastavení a komentáře :-)))
přidáno 12.04.2012 - 13:52
komentářů10
Z tvých básní cítím takovou pozitivní energii, pro mě jsou spouštěčem krásných pocitů, dík
přidáno 12.04.2012 - 13:50
komentářů10
Radost, osvěžení a dlouhá cesta tam, kam se řeka vlévá?
přidáno 12.04.2012 - 13:13
komentářů10
potěšila. je moc pěkná!:-)
přidáno 12.04.2012 - 12:52
komentářů10
palec hore
přidáno 12.04.2012 - 12:38
komentářů10
krásna... ako všetky Tvoje :)
přidáno 10.04.2012 - 10:34
komentářů19
Yasmin: Moc děkuju! Nejseš první, kdo se nad tím posledním řádkem pozastavil. Ale já přesto nějak mám pocit, že to tak má být :-)))
přidáno 10.04.2012 - 00:35
komentářů10
velmi působivá..doznívá ještě někde uvnitř mě
:-)
přidáno 10.04.2012 - 00:29
komentářů19
pááni. klobouk dolů před tvou miniaturou (nebo spíš před tvým talentem:-) )!
jen mi tam malinko nesedí (nevím proč) slovo ještě.. prostě, když to čtu, tak se vždycky u toho zadrhnu.
jinak miniatura je opravdu více než aktuální..!:-)
přidáno 06.04.2012 - 09:49
komentářů10
Mlčenlivý: neblázni, taková sláva to zas není :-) Moc dík!
přidáno 05.04.2012 - 20:38
komentářů10
Asi jsem se rozpustil rozkoší
přidáno 05.04.2012 - 17:19
komentářů10
Yana: Madeline M.: moc děkuju :-)
přidáno 05.04.2012 - 17:01
komentářů10
Opět jsi nezklamal. Moc líbivá :-)
přidáno 05.04.2012 - 15:51
komentářů10
Skoro ti závidím, já ten přechod noci do rána většinou zaspím, to proto že jsem noční pták. No prostě taková tvoje nádhera je ta báseň.
přidáno 05.04.2012 - 15:29
komentářů10
taron: Leslie: Moc děkuju za komentáře :-)
přidáno 05.04.2012 - 15:24
komentářů10
Ty máš tak poetickou poezii...prostě nádhera....takové jemné jako pápěří a milé....prostě éterické básně :))
přidáno 05.04.2012 - 15:04
komentářů19
Tak krátká a řekne vše. Díky za ni:-)
přidáno 05.04.2012 - 15:01
komentářů10
Krásně poetická. V závěru mi ty magnólie opravdu zavoněly :-)
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Máta řekla o Amelie M. :
Fascinuje mě její humor a nadhled, do kterého dokáže zabalit životní moudrost a když je potřeba, okořenit ho i špetkou hořkosti. Umí mě rozesmát i rozplakat a to se povede málokomu. Krom toho je nesmírně milá čtenářka a velká podpora. Díky!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming