1239.gif
datum 14.09.2011
ying-yang 48, muž, maják č.6
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 29.06.2012 - 01:20
komentářů13
Je nabitá pozitivním nábojem, vírou v cosi...Prostě se mi líbí
přidáno 28.06.2012 - 13:55
komentářů13
tak o vydání sbírky začni hodně rychle přemýšlet... jsem v pořadí hned po taron!!! :-))) báseň je nádherná, napíšeš vždycky něco, co mě nějakým způsobem zasáhne... to je prostě opravdová krása.
přidáno 28.06.2012 - 10:30
komentářů13
Lössenie Eruzel: Tak to jsem moc rád :) Potěšilo mě, že tě to potěšilo :-)
přidáno 28.06.2012 - 10:28
komentářů13
taron: Děkuju, to mě moc těší :-) Sbírka... to mě nikdy nenapadlo. Takové ambice asi nemám :-)
přidáno 28.06.2012 - 10:23
komentářů13
Nemám slov, kdy vydáš sbírku ? Beru ji , všemi deseti :)))
přidáno 28.06.2012 - 09:24
komentářů13
tak ta je výborná... hrozně mě potěšila... spala jsem velice málo na dnešní den... "Jednou" mne probudilo i duševně
přidáno 27.06.2012 - 11:48
komentářů12
další velmi povedená...pocity jak povodeň mne zavalily
přidáno 12.06.2012 - 14:44
komentářů12
... vše už bylo řečeno, podtrženo, sečteno. Přečteno!
přidáno 12.06.2012 - 08:49
komentářů12
Yasmin: taron: loner: moc děkuju :-)
přidáno 11.06.2012 - 18:56
komentářů12
ach....a ještě jedno ach. a nevím, co víc říct. barvy, sny a to nekonečný nebe. a je to všechno dost pěkný..! :))
přidáno 11.06.2012 - 17:29
komentářů12
Nebe se mi houpe, když se houpu na lavičce...paráda..až se mi z toho kolikrát točí hlava...krásná :)
přidáno 11.06.2012 - 17:07
komentářů12
poslouchám ... a jsem rád, že jsem se tu zastavil ... :)
přidáno 11.06.2012 - 14:26
komentářů12
Devils_PIMP: jo - a dík za odkaz :-)
přidáno 11.06.2012 - 14:25
komentářů12
Yana: no, opravdu má být metaforická... ...doufám, že tě WorWaní moc nevyděsili :-)
přidáno 11.06.2012 - 14:23
komentářů12
Devils_PIMP: Omlouvám se, musel jsem se věnovat žákovi... jo, jsem hudebník. A dík :-)
přidáno 11.06.2012 - 13:46
komentářů12
Styl už ani nekomentuju, to je bravurní. Bravurní je i to že tohle může být metaforická báseň a já ji tak vnímám. Zas ta voda viď? Dnes jsem koukala na worwaně, super zájem.
přidáno 11.06.2012 - 13:39
komentářů12
DDD ty jsi hudebník - viď - je to cítit každá´tvá báseň umí dát melodii a obraz a všechnóaž z tohomvnikne skvost
přidáno 07.06.2012 - 19:43
komentářů11
Tak tu je rytmus, spád, obsah-je radosť Ťa čítať
přidáno 07.06.2012 - 15:22
komentářů22
Madeline M.: to jsou strašně milý slova... díky :-)
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
shane řekl o Amelie M. :
Drsná holka s něžnou duší, jejíž dílka čtu si rád, rozpláče, též touhou vzruší, dovede i rozesmát... ♥Prima človíček, který ví, co život obnáší a bere jej tak, jak přichází! Může mne jen těšit, že právě díky kdesi sdílenému odkazu na moji báseň "Když život nedá se už žít" zavítala mezi nás! Již mnohokrát mne inspirovala k zamyšlení nad věcmi, které mne doposud míjely a jindy ve mně probudila touhu k veršohraní! Jsem rád, že jsem ji poznal, je takovým milým oživením nejen tohoto portálku...:-)))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming