1239.gif
datum 14.09.2011
ying-yang 48, muž, maják č.6
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 20.01.2015 - 13:50
komentářů23
Orionka: Víš, až po tvém komentáři mi došlo, jak může být vykládána. Ono to tak vlastně je, ale v docela jiném smyslu. To bych použil úplně jinou kategorii. Asi budu muset sesmolit nějakou anotaci :-)
přidáno 20.01.2015 - 13:38
komentářů23
Ach, krásná. Je to zajímavý pocit - vůbec nerozumět rozumem, a přesto srdcem ano.
přidáno 20.01.2015 - 13:35
komentářů23
DDD: Vždyť já se ani neptám. Říkám, že dráždivé je nevědět :).
přidáno 20.01.2015 - 13:34
komentářů23
Nebudeš se zlobit, když to tentokrát vysvětlovat nebudu? Třeba bys byla zklamaná :-)
přidáno 20.01.2015 - 13:32
komentářů23
Tajemné kouzlo té básně je dráždivé, chci vědět, co za těmi slovy je, a napadají mě různé výklady, ale možná je kouzelné právě nevědět...
přidáno 18.01.2015 - 12:22
komentářů25
Yasmin: Napsala jsi toho víc než dost... děkuju :-)
přidáno 18.01.2015 - 11:58
komentářů25
kmotrov: No, ono to ničím jiným než výkřikem být ani nemá. Naprosto jsi to trefil. Původně to mělo dokonce být i v názvu. Víš, nechci to uvádět do souvislostí a nechci, aby to bylo spojováno s ničím příliš konkrétním. Takhle se nad tím může každý zamyslet po svém. Díky za tvůj komentář :-)
přidáno 18.01.2015 - 11:52
komentářů25
Orionka: Ono je tam z každého kousek. Myslel jsem to mnohem obecněji, asi tak jak to chápeš ty. Ale odraz toho dění na Psancích, jak říká Amelie, se v tom dá vystopovat taky. Díky za zastavení.
přidáno 18.01.2015 - 11:37
komentářů20
poll: Děkuju, to mě strašně moc těší :-)
přidáno 18.01.2015 - 08:13
komentářů20
Krása jako zatím všechny písně :-D
přidáno 17.01.2015 - 23:22
komentářů25
Chybí mi v tom něco, co by to uvedlo do souvislostí, takhle to je jen takový výkřik, kterých je na Psancích spousta. I když je nesen kvalitním rukopisem jednoho z nejlepších autoru, kteří sem přispívají.
přidáno 17.01.2015 - 16:32
komentářů25
Přiznám se, že nevím, co přesně napsat. Je to něco, co přesahuje slova a já to neumím správně vyjádřit. Můžu jen nacházet...
přidáno 17.01.2015 - 14:02
komentářů25
tohle se líbí,a to je asi taková moje klasika
přidáno 17.01.2015 - 13:16
komentářů25
Beru tvůj pohled a těším se na nějakou tvojí přírodní.
přidáno 17.01.2015 - 10:38
komentářů25
Mně v tom rezonuje úplně něco jiného než dění na psancích, spíš směřování současného světa, podobné pocity mám už dlouho. Ale je logické, že jen lehce nahozená a spíš abstraktní báseň nabízí různé výklady. Já si tam to svoje našla, takže líbí :).
přidáno 17.01.2015 - 09:04
komentářů25
Devils_PIMP: Máš určitě pravdu. Přišlo mi, že by této básničce příliš květnatá mluva spíš uškodila a skryla to, co nese. Pokud mi poradíš jak na to, budu moc rád :-)
přidáno 17.01.2015 - 08:53
komentářů25
Lenča: Yana: Díky za váš čas a vaše slova. Těší mě to :-)
přidáno 16.01.2015 - 21:47
komentářů25
tady vyzdvihuji to nenápadné rýmování, řekla bych taková jiná než tvoje, možná moc myšlenek, které je těžké zpracovat, nevím, první tři verše skvělé, druhá část nutí k zamyšlení
přidáno 16.01.2015 - 14:43
komentářů25
DDD ty jsi jeden z těch dobrých autorŮ zde a víš, že si tě vážím. Nicméně mi dovol, abych tot diLo označil jako jedno z mála tvých ne uplně povedených. A teď proč. Ano víme co se mi snazis sdelit - jen nevim dokazal bych si predstavit barvitejsi a rekneme vice na me dopadajici basen a ze oba vime, ze je umis.
přidáno 16.01.2015 - 13:46
komentářů25
Nádherná, skvěle vyjádřená :)
1 ... 80|81|82|83|84|85|86|87|88|89|90|91|92|93|94 ... 155
» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
wojta řekl o "Autor"sám :
Nemám rád, když mě nutí, dělat něco z chutí. To se mě právě stalo, že chci vložit další ,,dílo" a hle, nejde to. Nejsem dosti aktivně kritický a počet vložených děl, začíná převyšovat počet kritik. Jistě, mohl jsem to přejít mlčky, zkritizovat nebo pochválit jiného autora- autorku, mohl jsem .... . Ale to se neslučuje s mým naturelem, avšak dříve, než-li začnu pěnit, bych se měl zeptat sám sebe k čemu to všechno vlastně je ? Někdo moudrý napsal, že inteligenci nelze jednoznačně definovat, ale je to zhruba stav přizpůsobení se lidem, kteří nebyli ochotni se přizpůsobit. Je to věc názoru, ale abych dostál pravidlům, budu kritizovat - sám sebe. Pravidla to nezakazují, navíc já se dostatečně znám natolik, abych věděl, co si mohu jako kritik k sobě, jako autorovi dovolit, mohu se proto plně opřít do významu díla, které jsem jako autor napsal a které současně, jako kritik kritizuji. Jednou jsem měl napsáno v posudku: v kolektivu je oblíben i když jej svým jednáním, často rozvrací. Tenkrát jsem se zlobil, dneska tomu musím dát za pravdu.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming