![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Amadeo´´: ano, sní pořád... a nechat si to vzít by znamenalo konec... Děkuju za tvá slova :-)
... a nesní jen v noci, sní pořád, nenechají si to vzít.. a tolik toho v těch dlaních skrývají... Nádherná!!!
Wau, zcela jsem se v té mlze rázem ocitl. Moc děkuji za tu příležitost, bezvadný. :)
Lizzzie: To mám radost :-) Díky za těch pár milých slov :-)
Amelie M.: Odvádět jinam... to je moc hezky řečeno ...a myslím, že to je to, o co se snažím. Děkuju :-)
milancholik: Díky moc, taková slova mě vážně těší :-)
S tím Skácelem se samozřejmě nepleteš. Jeho básně mi učarovaly už jako klukovi :-)
S tím Skácelem se samozřejmě nepleteš. Jeho básně mi učarovaly už jako klukovi :-)
ano, tohle je pro mě "vyšší gastronomie" :)
Pletu se, nebo je tu patrná inspirace Skácelem..?
Pletu se, nebo je tu patrná inspirace Skácelem..?
už jsem je četla dříve.. a musela je nechat dozrát.. na tvých básních se mi líbí, že u nich musím chvíli přemýšlet, odvádějí mě jinam.. a jednoduše.. jsou jiné.. osobité.. jo.. pěkný, moc
ty to prostě umíš...a už je ted tím pádem podzim i ve mně;)
PrimaDen: koiška: Amadeo´´: Děkuju, jsem moc rád, že se líbí :-)
Velmi pěkné... Obzvlášť ta první, malinko posmutnělá, se mi moc líbí!
taron: Lenča: kekebreke: Díky za návštěvu i za pár milých slov :-)
První je krásná, druhá taky jde - ale nějak mi v posledním verši chybí pár slabik :-)


