1239.gif
datum 14.09.2011
ying-yang 48, muž, maják č.6
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 30.09.2015 - 08:13
komentářů20
Amadeo´´: ano, sní pořád... a nechat si to vzít by znamenalo konec... Děkuju za tvá slova :-)
přidáno 25.09.2015 - 22:19
komentářů20
... a nesní jen v noci, sní pořád, nenechají si to vzít.. a tolik toho v těch dlaních skrývají... Nádherná!!!
přidáno 22.09.2015 - 09:20
komentářů28
lakomec: To já děkuju :-)
přidáno 22.09.2015 - 09:19
komentářů28
Wau, zcela jsem se v té mlze rázem ocitl. Moc děkuji za tu příležitost, bezvadný. :)
přidáno 22.09.2015 - 09:19
komentářů28
Lizzzie: To mám radost :-) Díky za těch pár milých slov :-)
přidáno 22.09.2015 - 09:18
komentářů28
Amelie M.: Odvádět jinam... to je moc hezky řečeno ...a myslím, že to je to, o co se snažím. Děkuju :-)
přidáno 22.09.2015 - 09:13
komentářů28
milancholik: Díky moc, taková slova mě vážně těší :-)
S tím Skácelem se samozřejmě nepleteš. Jeho básně mi učarovaly už jako klukovi :-)
přidáno 21.09.2015 - 19:48
komentářů28
ano, tohle je pro mě "vyšší gastronomie" :)
Pletu se, nebo je tu patrná inspirace Skácelem..?
přidáno 21.09.2015 - 18:54
komentářů28
už jsem je četla dříve.. a musela je nechat dozrát.. na tvých básních se mi líbí, že u nich musím chvíli přemýšlet, odvádějí mě jinam.. a jednoduše.. jsou jiné.. osobité.. jo.. pěkný, moc
přidáno 18.09.2015 - 14:01
komentářů28
ty to prostě umíš...a už je ted tím pádem podzim i ve mně;)
přidáno 18.09.2015 - 09:18
komentářů28
PrimaDen: koiška: Amadeo´´: Děkuju, jsem moc rád, že se líbí :-)
přidáno 17.09.2015 - 01:54
komentářů28
Čarovná slůvka :)
přidáno 16.09.2015 - 11:41
komentářů28
Velmi pěkné... Obzvlášť ta první, malinko posmutnělá, se mi moc líbí!
přidáno 15.09.2015 - 13:49
komentářů28
překrásné..........
přidáno 15.09.2015 - 09:07
komentářů28
Zamila: Děkuju. Mně ne :-)
přidáno 15.09.2015 - 09:05
komentářů28
Yasmin: Od tebe mě to opravdu moc těší. Děkuju :-)
přidáno 15.09.2015 - 09:02
komentářů28
ŽblaBuňka: Tak tak. I já si rád domýšlím :-)
přidáno 15.09.2015 - 09:00
komentářů28
taron: Lenča: kekebreke: Díky za návštěvu i za pár milých slov :-)
přidáno 13.09.2015 - 20:30
komentářů28
ano, lehká melancholie...
krásná
přidáno 11.09.2015 - 23:49
komentářů28
První je krásná, druhá taky jde - ale nějak mi v posledním verši chybí pár slabik :-)
1 ... 65|66|67|68|69|70|71|72|73|74|75|76|77|78|79 ... 155

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming