![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Láska je to nejhorší trápení..
V ní inspirace naše pramení..
Když není tak srdce kamenní..
Je to mýtus..je to citů znamení..
Pěkná..libí se mi..
V ní inspirace naše pramení..
Když není tak srdce kamenní..
Je to mýtus..je to citů znamení..
Pěkná..libí se mi..
krásný wish list milá dee ... povedlo se ti to ... a nechceš málo :)
vítej v realitě,
milá dee,
pár let a taky se budeš chtít mít jak prase v žitě,
já nebudu ten, kdo tě odsoudí ...
:) my dear dee
milá dee,
pár let a taky se budeš chtít mít jak prase v žitě,
já nebudu ten, kdo tě odsoudí ...
:) my dear dee
... protože všechno jednou končí ...
Sympatické odhodlání neslevit. :-) jen ten řádek s blbostí mi tam nějak neladí
sníš krásně :) určitě svého prince brzy najdeš ;) držím palce :)
jo...co si vysníš, to se splní...sni..sni víc a víc...:)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Nikytu řekla o A42 :Zbožňuji její netradiční a nezaměnitelný styl psaní. Rozhodně stojí za přečtení. :-)


