|
...
|
|
krásy
|
|
....
|
|
...
|
|
|
|
...
|
|
|
|
...
|
|
Už je to bez měsíce 8 let co jsem naposled vzal do ruky pero a papír, a tohle uvědomění mě děsí možná ještě trochu víc než to, že jsem ho vlastně do ruky ani nevzal a líně jsem to naťukal do klávesnice (styď se, Náčelníku!) A tak zase po letech, enjoy and recycle!
|
|
Jen v tichu přečíst a v duchu se usmát....
|
|
Inspirace je jistý druh (neškodného?) šílenství, psaní zas jistý druh (prospěšné?) arteterapie...
|
|
kolik je dost a kolik už moc? :))
|
|
Impresie
|
|
|
|
|
|
|
|
...
|

