|
Byl to zázrak nebo ne? Kdo to může potvrdit nebo vyvrátit? Hlavní je výsledek.
|
|
|
|
|
|
Reakce na několik básní, které jsem zde v poslední době četl a ve kterých bylo plno smutku.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vzpomeň, vzpomeň si...
|
|
...................
|
|
|
|
zase jedna chvíle nudy se zamyšlením nad smyslem i nesmyslem moji tvorby... :0) v podstatě se to ale týká všech :0)
|
|
Jednou takhle okolo páté ráno...
|

