|
|
|
S nutkáním vyprázdnit si hlavu jsem se vydala do českých lesů a luhů pátrat po ztraceném klidu.
|
|
|
|
Moje první dílo tady, tak snad se bude líbit.. Je to jedna z těch smutnějších :)
|
|
|
|
Z cyklu přesun z písmáku ...červen 2016
|
|
|
|
Báseň poví vše, i víc.
|
|
|
|
|
|
...
|
|
|
|
Začalo to jako krátká povídka, ale stává se z toho vícedílné vyprávění a tady je úvod ke všemu. Věci, které zde nejsou vysvětleny se objeví v dalších částech.
|
|
Uf, konečně jsem to dopsala, pořádně jsem se u toho zapotila, tak doufám, že to bude stát za to.
|
|
Předchozím dílem jsem si další psaní trošku zkomplikovala, ale rozhodla jsem se pro třetí možnost pokračování. Tak snad jsem vybrala dobře. (Pro zajímavost: první možnost byla nechat ji mrtvou a ta druhá, že by to byl jen sen.)
|
|
Ze sbírky: "Básně Nebásně" - Jen něco pro zasmání, ani nevím jak mě něco takového může napadnout... :-))...
|
|
|
|
|
|
|
|
|

