|
je to už z dříve...jen jsem to po roce trochu "přehodnotil":-)
|
|
|
|
Něco o původu jedné postavy. Upozorňuju, že mi moc nejdou zápletky a mám radši popisy a líčení.
Budu rád za každý názor.
|
|
|
|
POZOR, POZOR, rozšírené haiku, celkom ma zaujalo štúdium tohto žánru. Začína mi asi šibať. ;))
|
|
zázraky
|
|
kategorie je zavádějící a označení báseň taky.
|
|
Známe je dobře.
|
|
Sladké lenošení.
|
|
co se odehrává v hlavě při učení na zkoušky :D
|
|
|
|
|


