nobody
datum 16.09.2017
ying-yang 58, muž
mailbox
děl 1
komentářů 2/3

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 16.09.2017 - 22:29
komentářů5(2.)
Správně to je:Bylo to vzdálené jak jedny blízké oči,byla to moje zem s trávou jež do skal vkročí,byly tam pěšiny každá Ti ruku podá a průvod borovic a v lukách dobrá voda.Kdokoliv šel by tam,byl by mi strašně blízký,s dlaní by se mnou jed a pil s jedné misky a až by podvečer dal plátky chladu na zrak usnul by vedle mne a nebyl by to zázrak.A bylo podletí a vzduch z konce března,leč nikdo nepřišel nikdo tu zem nezná,byla to moje zem s trávou jež do skal vkročí,bylo to vzdálené jak jedny blízké oči. Tu básen znám už 33 roků je mi líto šuměnko není Tvoje.
přidáno 16.09.2017 - 20:39
komentářů17(4.)
: Milý Singularisi,je vidét,že bojuješ s nedůvěrou,jsi liška kterou si zatím asi nikdo neochočil a přitom je to tak krásné,když věříš, lehce přineseš své srdce na dlani,čekáš na úsměv,pohlazení,souznění a musíš být smířen s tím,že když to nevyjde,budeš svědkem jak je tvé srdce cupováno na kousky,ale tak to chodí.Přeji hodně víry a důvěry ahoj
» narozeniny
Amálka z Montmartru [18], Megs [18], Christel [18], Corel [16], jcop [16], Tynka8 [15], Zarathustra [13], Yanishca [10], Lucy [10], konvec [7], ofroad [3], Zamilované Básník [3]
» řekli o sobě
Martin Patřičný řekl o (ne)známá_firma :
Před pár lety literatura přežila i svůj šílený nadbytek, těch, kdo píší, začalo být víc, než těch kdo čtou…ale – došlo k něčemu jinému: Tak dlouho se čekalo, že knihu zlikviduje televize, že knihy a čtení změní čtečky a audioknihy, o internetu nemluvě. Ale njestalo se to. Co se stalo doopravdy? Proměna je v tom, že vyhrály ženy. A vůbec nejde a nešlo o nějaké zápolení či o vítězství. Prostě jen daleko víc žen než mužů kupuje knihy, daleko víc žen čte a dnes myslím že i víc žen píše. Ženy zkrátka převzaly žezlo i otěže literatury a muži se sami odsunuli na vedlejší kolej, mimo mísu. Co všechno se muselo stát a stalo se od těch časů, kdy muži psali skoro všechny knihy a stvořili i všechny ženské postavy, o tom mám pár poznámek pod článkem. Literatura, královna kniha, byla vždycky něčím a nějak „ohrožená“. Teď tedy odkládá brnění a obléká košilku a sukni. Proměna literatury začíná. Co přinese, bůh suď. Nebo spíš bohyně?
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

Wprices.com

Životní náklady - Všechny ceny na jednom místě

© 2007 - 2025 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming