komentáře uživatele :

11.05.2016 - 07:26

8(5.)
Ta se mi líbí.. :) Akorát verš "se již usmívat mohou" mi přijde mimo rytmus básně.. Ale já to asi nepoznám. :D

09.05.2016 - 06:53

2(2.)
Tahle... Ta je moc fajn.

07.05.2016 - 22:38

4(3.)
Pěkné.. Krátce, ale pěkné.

07.05.2016 - 22:33

18(18.)
Rozkošné.........

04.05.2016 - 06:47

22(1.)
Super. :) Skvělá myšlenka a navíc i podání.