nobody
datum 04.01.2012
ying-yang 34, žena
mailbox
děl 7
komentářů 8/47

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 12.01.2013 - 22:14
komentářů3(3.)
líbí se mi ta atmosféra
přidáno 26.12.2012 - 16:23
komentářů27(25.)
pohladila
přidáno 10.01.2012 - 11:09
komentářů10(9.)
Náčelník Holá Ruka: Souvislost je v tom, že když se položím do svých myšlenek, stejně je tam přítomný on. A tak to taky bylo myšleno. U něčeho musíš mít trochu nadhled. Tohle není definice, ale básnička(miniatura). U které je abstraktnost někdy zapotřebí. Ale děkuji za názor.
přidáno 09.01.2012 - 18:39
komentářů10(4.)
ARA: jee děkuji už vím co mi na tom nesedělo!
přidáno 08.01.2012 - 13:33
komentářů17(7.)
líbí se mi ta myšlenka
přidáno 07.01.2012 - 13:35
komentářů7(4.)
Melisa: aha, tak ty jsi to pochopila takhle.. no já jsem spíš myslela, že je bolest a bolest - jestli mi rozumíš Ona je raněná citem k němu, za který ale on nemůže. Někdy prostě miluješ, i když o to ten druhý nestojí...
přidáno 06.01.2012 - 18:33
komentářů13(10.)
Kritiku samozřejmě přijímám. Jsem ráda za každou reakci, ať pozitivní či nikoli. Takže nezbývá než poděkovat :)
přidáno 05.01.2012 - 06:58
komentářů16(14.)
moc hezká
» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Umouněnka řekla o Sucháč :
Vděčím Ti za mnohé... Slova to nepopíší, ale až jednou budu držet své první poetické dílo v rukou, vždy budu s vděčností vzpomínat na člověka, který mi dal pocit, že někam patřím a zavedl mne k lidem, kteří mi pomohli zrovna tak. Bez Tebe a Tvé sbírky by nebylo mnoho světla, které mne táhne nahoru a nutí mne být lepším člověkem. Děkuji a nechť se naše cesty i nadále kříží. :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming