|
Není co dodat.
|
Jak zbytky citu
v mým malým světě,
jak dotyk slzy
na rozpálený tváři.
*Moje ticho bolí.
Tančíme nazí
na hudbu bez tónů,
co zní už jenom
v tvojí hlavě.
*Udýchaní.
Láska je koření,
co kupuju na trhu.
A dneska měli vyprodáno.
*Nedoufám v odpuštění.
v mým malým světě,
jak dotyk slzy
na rozpálený tváři.
*Moje ticho bolí.
Tančíme nazí
na hudbu bez tónů,
co zní už jenom
v tvojí hlavě.
*Udýchaní.
Láska je koření,
co kupuju na trhu.
A dneska měli vyprodáno.
*Nedoufám v odpuštění.
Tak já jí nějdřív slyšela zahranou, ale zopakuju, co jsem řekla už jednou - text je skvělej sám o sobě. Konec je nejhezčí, nejprožitější, pro mě prostě nejuvěřitelnější.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
KOŘENÍ** : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : MILOSRDNÁ**
Předchozí dílo autora : BLÁBOLIVÁ**
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Jiskřička [18], jana.roz@seznam.cz [17], Kirsty [17], něco končí [14], Conely [9], cavansit [8], Andrea [2]» řekli o sobě
GULI řekl o kmotrov :Kdyby byl kmotrov můj soused,tak by jsme určitě toho boha-neboha objevili..možná v tom půllitru piva..protože jsme na podobné pantheistické vlně..:-)

