...
přidáno 05.02.2009
hodnoceno 0
čteno 829(9)
posláno 0
Seděla na židli svázaná ocelovým lanem, kde se jí ostny ostnatého drátu zařezávaly do zápěstí, jak sebou škubala. Každým škubnutím se jí smyčka utahovala kolem krku. Lapajíc po dechu otvírá ústa a syká. Oči se podlévají krví. Sedí na židli, která stojí na kostce ledu. Ocelové lano zavěšené kolem jejího krku visí kus nad ní. Led taje a ona upadá do bezvědomí z nedostatku kyslíku. Smířená se smrtí udušením zavírá pomalu oči. A ze zbytku sil jemně a pomalu dýchá. V budově je pár stupňů nad nulou. V koutku hraje tichounce rádio. A ona tam sedí. Nedívá se, poslouchá. Blíží se její konec a ona poslouchá tichounký zvuk rádia. A doufá, že trýznitel ji na poslední chvíli pustí. Oči zavřené. Rty se jemně pohybují.
Dívce padá hlava, lano je napnuté, kostka ledu pomalu roztopená a vtom se otevřou dveře. Vejde mladík a pákovými nůžkami přestřihne drát. Dívka spadne ze židle na zem. Nehybně leží. Čas jí běží. Každá sekunda dobrá. Mladík jí osvobodí od lana a sevření, ve kterém je. A začne oživovat. Po hodině usilovného oživování se mu to nakonec povede. A sám padá únavou na zem.

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Na poslední chvíli : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Na poslední chvíli 2.díl
Předchozí dílo autora : Po práci

»jméno
»heslo
registrace
» autoři online
Mlčeti Zlato, shane, VKate
» narozeniny
Blázen? =) [13], Lizzzie [13], Coco [13], Alnor Roumen [13], bobesh [13], magg [11], JeanMirage [9], Observer [5], Poutník [5]
» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :
Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Bělorusko živě
demonstrace
Duke of Budweis
Roman M

Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

IPad Pro

Na velkém iPadu Pro vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Studio Handi

Oficiální webové stránky autorského studia handicapovaných umělců, stu

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2020 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku