Rozhodně to není pro povahy se slabším žaludkem :)
přidáno 18.11.2008
hodnoceno 9
čteno 1693(23)
posláno 0
My lidé žerem sami sebe. Jinak se to říct nedá. Jen si vzpomeňte kolikrát za den z nervozity strčíte prst do ruky a okusujete nehty, nebo kůžičku. Jen si vemte kolikrát se koušete do své vlastní pusy, někdo jí i vlastní vlasy. Co z toho vyplývá ? Že si sami sobě chutnáme. Opravdu ? Chutná vám to ? Tak proč to děláme ? Já třeba při každém zápase, nebo zkoušce, nebo jiné stresové situaci už automaticky strkám prst do ruky a začnu si okusovat svoje nehty. Příjde vám to nechutné ? Ale dyť to taky děláte. Požíráme sami sebe. Třeba jednou bude člověk, který se opravdu sám sežere. Začne rukou. Pak nohou. A nakonec z něj zbydou jenom zuby. Dobře, moc fantazíruju. Nikdy se asi nesežereme. Ale proč se teda neusále ohlodáváme? Jak už jsem řekla z nervozity, někdo možná se zvyku. Když jsme malými dětmi žužláme si palečky. Možná proto, že nám to připomíná maminku, která nám dává mlíko. A že by se to s náma tedy táhlo až do dospělosti? Je spousty lidí, kteří usínají zásadně jenom s prstem v ruce. Možná jim to dává pocit bezpečí a klidu.
Asi se teda nikdy nesežereme celí, ale přesto si sami sobě chutnáme.
přidáno 04.11.2015 - 11:22
Auril: Pěkně :)
přidáno 24.02.2009 - 21:56
tak tohle se mi libi:) tohle se ti povedlo:)
přidáno 22.12.2008 - 11:52
Tohle mi připomnělo jeden článek o lidožroutech, který jsem někde četla. V podstatě v něm jde o to, že běloši jsou jako jídlo smradlaví a moc slaní. Podle vyjádření kanibalů jsou nejchutnější Asiati... :) No já vím, že to až tak nesouvisí s tvým dílkem, ale nemohla jsem si pomoct.
přidáno 24.11.2008 - 11:54
Fejeton - nefejeton. Vcelku originální téma (navíc se taky sama okusuju, takže jsem se provinile pleskla přes ruce), ale pak se tak nějak točíš dokola a ničím dalším už dílo nepřekvapí.
A poslední věta mi přišla jako rána pěstí, vůbec se mi tam nehodí. Můj názor.
přidáno 20.11.2008 - 09:26
:) 'chroupy chroup'
přidáno 18.11.2008 - 20:39
Tak to jsem asi aspirant na sežrání sebe sama.. Ohlodávání kůže na rukou, nohou, člověk je najednou hrozně obratný, když se hodlá ohlodat.. Začínám se bát, že brzo přijdu o nějakou větší část svýho těla ;p
přidáno 18.11.2008 - 19:37
Nikdy mi nedošlo, že se vlastně kousek po kousku užírám, když si v záchvatu nervozity hlodám prsty. Takže děkuju za prozření.;) Odteď se budu okusovat méně, jelikož nechci skončit na vlastním talíři.
Jinak... Dobrý nápad.;)
přidáno 18.11.2008 - 19:18
*vytahuje prostředníček z pusy*
přidáno 18.11.2008 - 18:44
Já teda nespím s palcem v puse, páč bych si ho ukousl, ale když třeba čtu knihu a čtu ji delší dobu, tak nevím co s rukama, nejdřív žmoulám v ruce záložku do knížky až ji úplně užmoulám, pak si koušu nehty na ruce na noze, všude, pak si rvu vlasy a pak si na ty ruce sednu, abych se celý neokousal, ale pak potřebuju otočit stránku a začnu znova.

Perfektní téma na fejeton, vážně.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Žerem sami sebe : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Dejme tomu ...
Předchozí dílo autora : Inzerát: Hledám barevnost

»jméno
»heslo
registrace
» autoři online
Audrey Diamond, Mlčeti Zlato
» narozeniny
Zdendulinka [12], Pjpajkis [12], Rigor Mortis [10], MACHAJDA [10], mannaz [8], Loreley [8], misháá [7], Daisy Moore [6], gajda [3]
» řekli o sobě
Ed.HaNy řekla o FallenAngel :
Derrie)) Sympaťák se sexy chraplákem :D Úžasnej poet a skvělá osobnost v padlém anděli . Naše ranní volání [once] a wish moments . Snad se budem nadále vídat a kontaktovat i v budoucnu . Mám tě ráda a vážím si tě opravdu hodně . x HaNy * {ps. wish moment}
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Bělorusko živě
demonstrace
Duke of Budweis
Roman M

Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

Studio Handi

Oficiální webové stránky autorského studia handicapovaných umělců, stu

MacBook Pro

Na novém MacBooku vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2021 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku