|
Kamarád chtěl napsat básničku o Aničce,prej mám něco složit...cokoliv.
|
Byla jedna Anička,
ta si psala přáníčka.
Že si přeje poníka,
Bůh jí poslal Toníka.
Toník ten jí třískal mlátil,
řetez jí hned přísně zkrátil,
tyčí do zad,jedna radost,
Aničce už došla radost.
Anička si nepěje,
teď už si nic nepřeje.
ta si psala přáníčka.
Že si přeje poníka,
Bůh jí poslal Toníka.
Toník ten jí třískal mlátil,
řetez jí hned přísně zkrátil,
tyčí do zad,jedna radost,
Aničce už došla radost.
Anička si nepěje,
teď už si nic nepřeje.
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Singularis řekla o ThePočly :Přemýšlí o věcech, které se jí dějí, a záleží jí na nich. Její úvahy často mají hloubku a opravdu stojí za to si je přečíst a popřemýšlet o nich.

