Kamarád chtěl napsat básničku o Aničce,prej mám něco složit...cokoliv.
přidáno 29.03.2022
hodnoceno 0
čteno 720(10)
posláno 0
Byla jedna Anička,
ta si psala přáníčka.
Že si přeje poníka,
Bůh jí poslal Toníka.

Toník ten jí třískal mlátil,
řetez jí hned přísně zkrátil,
tyčí do zad,jedna radost,
Aničce už došla radost.

Anička si nepěje,
teď už si nic nepřeje.

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Anička : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla


Předchozí dílo autora : Outsider

» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
Singularis řekla o ThePočly :
Přemýšlí o věcech, které se jí dějí, a záleží jí na nich. Její úvahy často mají hloubku a opravdu stojí za to si je přečíst a popřemýšlet o nich.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming