|
L.Ch.
|
- jsi krásná
jsi krásná jako noční Praha
potichu vkrádající se do srdcí všech
kteří jí uvidí
-
aniž by to chtěla
/
aniž bys Ty směla
-
z každý periferie
krásná jinak
ale pokaždý víc
-
nedejchám
-
když žhneš
uvnitř hořím
.
a shořím
když neusneš
*
a propneš se v konečcích prstů
v noci
nad ránem
-
prsty do pusy
a pak
pokojem se rozezníš
jako podpatky jdoucí nocí po prázdnym chodníku
-
jen Ty sama
jedna jediná
jako střed celýho Vesmíru
-
dej mi ještě kousek sebe
kousek sebe napořád
♥
jsi krásná jako noční Praha
potichu vkrádající se do srdcí všech
kteří jí uvidí
-
aniž by to chtěla
/
aniž bys Ty směla
-
z každý periferie
krásná jinak
ale pokaždý víc
-
nedejchám
-
když žhneš
uvnitř hořím
.
a shořím
když neusneš
*
a propneš se v konečcích prstů
v noci
nad ránem
-
prsty do pusy
a pak
pokojem se rozezníš
jako podpatky jdoucí nocí po prázdnym chodníku
-
jen Ty sama
jedna jediná
jako střed celýho Vesmíru
-
dej mi ještě kousek sebe
kousek sebe napořád
♥
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
L : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : První spadaný listí
Předchozí dílo autora : Z papírku
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Delivery :Mám ráda její názory. Mám ráda její tvorbu. Kdysi jsme si hodně psaly.. a přestože jsem ji nikdy neznala.... říkaly jsme si různý věci... myslím, že bude hodně... hodně...dobrej člověk ;)

