přidáno 31.05.2019
hodnoceno 1
čteno 1129(9)
posláno 0
Aby byla na světě rovnováha
nepotřebujeme víc než nemáme
nepotřebujeme nic
co stejně ztratíme

Paradoxně se stejně řítíme pryč
nerada ti to říkám kamaráde
ale i hulváti něžného pohlaví
existují
Vím to moc dobře,
jsem totiž hrdým majitelem nálepky
‘Hulvát ze stanice Praha’
přidáno 01.06.2019 - 20:15
Libi se mi ten konec. Je to zajimave tema, jen forma se mi zda trochu kostrbata.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Hulvát ze stanice Praha : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Zase znovu jednoznačně
Předchozí dílo autora : Planá

» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
Singularis řekla o BorůvkaB :
Inteligentní a zajímavá autorka. Škoda, že píše hlavně básně. I když někdy nedomyslí všechny souvislosti, její próza má hlavu a patu a dobře se čte. Z jejích zápisků doporučuji "Černá a černobílá".
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming