|
|
Co bylo,bylo, to už nezměním.
Co bylo, už nikdy nevrátím,
to jaká jsem nezměním
a to, že život bys chtěl jinak,
už dávno vím.
Ty nejsi štastný, i když tvrdíš opak,
já vidím v tvých očích jistý nesoulad.
Žít bys chtěl tak, jako pták,
lítat si vzhuru do oblak.
Svoboda a klid bez starostí nám oběma chybí,
podle facebooku nám ale každý závidí.
Někdy mi přijde, že už neumím si nic užívat,
hrát si, nebo se ze všeho radovat.
Jsem občas ztracená ve tmě,
jsem samá práce, žádná zábava a ty to vidíš ve mně.
Mrzí mě, že nejsem taková jakou by mně všichni chtěli mít,
uvolněnou, veselou, smějící se být.
Jsou to na duši klepeta co mě tíží a já obdivuji tě,
jak ti nikdy nic nepřekáží.
Já vím, že ty svobodně a štastně žít umíš,
beze mě by ti bylo líp, tohle já nedokážu, ale to víš...
Co bylo, už nikdy nevrátím,
to jaká jsem nezměním
a to, že život bys chtěl jinak,
už dávno vím.
Ty nejsi štastný, i když tvrdíš opak,
já vidím v tvých očích jistý nesoulad.
Žít bys chtěl tak, jako pták,
lítat si vzhuru do oblak.
Svoboda a klid bez starostí nám oběma chybí,
podle facebooku nám ale každý závidí.
Někdy mi přijde, že už neumím si nic užívat,
hrát si, nebo se ze všeho radovat.
Jsem občas ztracená ve tmě,
jsem samá práce, žádná zábava a ty to vidíš ve mně.
Mrzí mě, že nejsem taková jakou by mně všichni chtěli mít,
uvolněnou, veselou, smějící se být.
Jsou to na duši klepeta co mě tíží a já obdivuji tě,
jak ti nikdy nic nepřekáží.
Já vím, že ty svobodně a štastně žít umíš,
beze mě by ti bylo líp, tohle já nedokážu, ale to víš...
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Trochublázen řekl o Leslie :Až vznikne učebnice v příštím století, jen jedna umělkyně bude v ní jistá, že nová generace otočí list a při četbě těžko skryje stopy dojetí. Básnířka mimořádná, vesmírných kvalit, z jiného asi světa, z hlavního města, nejde to slovy popsat, vím, měl bych přestat, zkrátka je dokonalá, jak víc ji chválit? Kdysi též bagatelu napsali pro ni, se spoustou je pocitů a samá krása, za mě jen dík, že jsi tu, což není zázrak, tím vzdávat hold géniu, před ním se sklonit. Na tuhle zapomenout se prostě nesmí. Pokud to snad nevíte, říká si Leslie.

